
"Ти знаєш, що ти - ЛЮДИНА?"
Толерантність, людяність і взаємоповага - міст, який руйнує будь-які бар'єри! ♥️🩵💛
Упродовж Національного тижня безбар'єрності в ДНЗ "ЛМВПУЗТ" відбулися виховні години, тематичні бесіди та відкриті дискусії, присвячені формуванню безбар’єрного середовища на тему '"Створюємо країну без бар'єрів", проведені в навчальних групах Надією Шишкою, Марією Дучак, Наталією Куліковською, Іриною Кузьмін та Василем Олексюком.
Під час заходів акцентовано увагу на важливості безбар’єрності в суспільстві, можливі фізичні бар’єри, психологічні, соціальні, інформаційні та комунікаційні перешкоди, які обмежують людей у повсякденному житті.
Особливу увагу приділено темам підтримки, рівних можливостей, поваги до гідності кожного та створення дружнього освітнього середовища, у якому людина почувається прийнятною і важливою.
Тиждень безбар’єрності став ще одним кроком до формування суспільства, у якому немає місця байдужості, а є розуміння, підтримка та відкритість до людей.
Безбар’єрність починається з кожного з нас — створюймо країну без бар'єрів! 🇺🇦






