
Нехай кожна дорога буде безпечною!
🚦Безпечна дорога — це спільна відповідальність усіх учасників руху!
Тиждень безпеки дорожнього руху завершився в ДНЗ "ЛМВПУЗТ" проведенням Єдиного національного уроку "Безпечна дорога додому" викладачами Мирославою Жидецькою, Володимиром Шишкою, Надією Шишкою, Іриною Кузьмін, майстрами в/н Марією Дучак та Олександром Козаковим із студентами закріплених груп, під час якого повторили основні правила дорожнього руху, обговорили небезпечні ситуації на дорозі та важливість свідомої поведінки пішоходів і водіїв, а також практично відпрацювали звичні моменти дорожнього руху та можливу поведінку його учасників.
Пам'ятаймо, що життя - найвища цінність, тому нехай кожна дорога буде безпечною, а свідомість і уважність стануть щоденним правилом для всіх!











